AÇIKLAMA
| Model No | MAM-CX5G-000114 |
| Polarization Type | Vertical |
| Input Impedance | 50 Ohms |
| VSWR | Max 2.0 |
| Frequency Range-MHz | 5000 MHz |
| Gain | 5dBi |
| Length(mm) | 170 |
| Max Power | 50 W |
| Model No | MAM-CX5G-000114 |
| Polarization Type | Vertical |
| Input Impedance | 50 Ohms |
| VSWR | Max 2.0 |
| Frequency Range-MHz | 5000 MHz |
| Gain | 5dBi |
| Length(mm) | 170 |
| Max Power | 50 W |
Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.