AÇIKLAMA
| Model No | MAM-CX5G-00016 |
| Polarization Type | Vertical |
| Input Impedance | 50 Ohms |
| VSWR | ≤1.5 |
| Frequency Range-MHz | 5150-5850 MHz |
| Gain | 33dBi |
| Connector Type | N-Female |
| Max Power | 100 W |
| Model No | MAM-CX5G-00016 |
| Polarization Type | Vertical |
| Input Impedance | 50 Ohms |
| VSWR | ≤1.5 |
| Frequency Range-MHz | 5150-5850 MHz |
| Gain | 33dBi |
| Connector Type | N-Female |
| Max Power | 100 W |
Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.