AÇIKLAMA
| Model No | MAM-CX5G-007 |
| Electrical Specifications | |
| Frequency Range (MHz) | 2400-2500Mhz |
| Horizontal Beam width | 60°-90° |
| Vertical Beam width | 70°-70° |
| Input Impendence (Ω) | 50 |
| V.S.W.R | ≤1.2 |
| Gain (dBi) | 5dB |
| Power Capacity (w) | 50 |
| Mechanical Specifications | |
| Antenna Length | 7cm |
| Connect Type | SMA |
| Weight (g) | 50 |
| Rated Wind Velocity | 210Km/h |
| Operating Temperature | -40°C to+80°C |

