AÇIKLAMA
| Model No | MAM-CX4G-004 |
| Electrical Specifications | |
| Frequency | 698~960MHz, 1710~2170MHz,2300~2700MHz, |
| Input Impendence (Ω) | 50 |
| V.S.W.R | 3 |
| Polarization Type | Vertical |
| Mechanical Specifications | |
| Antenna Dimension | 85.7mm*145.6mm |
| Connector | SMA male |
| Weight | 1290g |
| Temperature | -40°C to+80°C |

