Hakkımızda


2018 yılında ODTÜ Teknokent bünyesinde kurulan ve Ankara, Türkiye'de bulunan Mam Elektrik Elektronik Teknoloji Sanayi LTD. ŞTİ. , öncelikle devlet ve ticari müşteriler için yüksek verimli, elektriksel olarak küçük anten teknolojileri, mikrodalga, fotonik teknolojiler ve nanoteknoloji alanlarında yenilikçi araştırma, geliştirme ve üretim yapan müşteri odaklı bir şirkettir. Mamtek’in anten geliştirme çabaları, sınırlı operasyonel ortamlar ve çok geniş bant uygulamaları için odaklanmıştır.

Mamtek, küresel olarak yüzlerce müşteri için teknoloji çözümleri geliştirdi ve teslim etti. Mamtek, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için Elektromanyetik, Fotonik, Mikrodalga ve Milimetre dalga devreleri, Yazılım, Elektronik, Mekanik ve Paketleme ve Test ve Ölçüm gibi aşağıdakiler dahil olmak üzere tecrübeli mühendislik ekibinin geniş ve çeşitli deneyimlerine dayanmaktadır.

Mamtek tarafından geliştirilen konseptler, teknolojiler ve ürünler, günümüzde kablosuz telefon ve iletişim sistemlerinde, cep telefonu sistemlerinden, insansız araçlardan ,uydu iletişim bağlantılarından askeri savunma sistemlerine kadar bulunabilir.

2019 yılında Mamtek, ISO 9001: 2008 sertifikasını alması ve sadece yüksek kalitede ürün ve hizmetlerin müşterilere sunulmasına olanak sağlayacak.

Mamtek’in benzersiz ürünleri, üretim için tasarlanmıştır ve en son teknolojiye sahip mühendislik laboratuarlarında performans ve çevresel özellikler doğrulanır.

Mamtek’in hedefi; uygun maliyetli ürün, hizmet ve çözümler geliştirme, üretme ve sunma yoluyla müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


MAMTEK (MAM Elektrik Elektronik Teknoloji Sanayi Ticaret Ltd. Şti.)  Kurumsal Web Sayfası

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.