AÇIKLAMA
| Model No | MAM-DRN-001 |
| Polarization Type | Circular |
| Input Impedance | 50 Ohms |
| Gain | 16 dBi |
| VSWR | <1.5 |
| Frequency Range-MHz | 1400-1600 MHz |
| Connector Type | N-Female |
| Max Input Power | 150W |
| Model No | MAM-DRN-001 |
| Polarization Type | Circular |
| Input Impedance | 50 Ohms |
| Gain | 16 dBi |
| VSWR | <1.5 |
| Frequency Range-MHz | 1400-1600 MHz |
| Connector Type | N-Female |
| Max Input Power | 150W |
Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.